Baseino darbo laikas vasaros sezono metu

Nuo 2024 m. liepos 15 d. iki rugpjūčio 31 d. baseinas nedirbs.

Užsakyk internetu ir dovanok!

Užsakyk internetu ir dovanok!

Radviliškio plaukimo baseinas organizuoja, vykdo įvairias veiklas ir bendradarbiauja su daugybe skirtingų organizacijų, o mokytis plaukti moksleiviai atvyksta net iš atokiausių rajonų kampelių. Šiuo metu Radviliškio rajono antrų klasių moksleivių mokymo plaukti programoje dalyvauja 282 mokiniai, neformaliojo vaikų švietimo programas lanko 154 moksleiviai. Mokytis plaukti taip pat atvyksta moksleiviai iš Joniškio, Kuršėnų, Kairių, Rozalimo bei Pašvitinio. Pramogauti, sveikatintis ir mankštintis Radviliškio baseine sudarytos palankios sąlygos visų amžiaus grupių asmenims.

Šiuo metu baseine vykdoma neformaliojo suaugusiųjų švietimo mokymosi programa „Mokytis plaukti niekada nevėlu“, skirta suaugusiems 18-60 m. amžiaus Radviliškio rajono gyventojams. Programos tikslas mokyti suaugusiuosius plaukti, skatinti jų fizinį aktyvumą, gerinti sveikatą bei didinti mokymosi visą gyvenimą paslaugų plėtrą savivaldybėje. Šią suaugusiųjų neformaliojo švietimo mokymosi Programą finansuoja Radviliškio rajono savivaldybė.

Spalio mėnesį startavo senjorų sveikatinimo programa: „Aktyvus senjoras“ skirta visiems vyresnio amžiaus Radviliškio rajono gyventojams. Šios programos tikslas formuoti senjorų sveikos gyvensenos įgūdžius organizuojant nemokamas mankštas sporto salėje ir vandenyje. Programą finansuoja Radviliškio rajono savivaldybė ir Radviliškio plaukimo baseinas.

Projektą „Mokausi plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ skirtą antrų klasių mokiniams koordinuoja ir administruoja VšĮ Lietuvos plaukimo federacijos informacijos ir paslaugų biuras. Projektą finansuoja Kūno kultūros ir sporto departamentas, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, prekybos tinklas Maxima ir Radviliškio rajono savivaldybė. Šis mokymo plaukti projektas vykdomas visoje Lietuvoje, 29 baseinuose, 25 savivaldybėse.

Bendradarbiaujame su Radviliškio rajono sveikuolių klubu „Atgaja“, kuris taip pat nuo spalio mėnesio startavo su tęstiniu savo projektu „Harmonija ir darna“ ir drauge su trenere mankštinasi ir sporto salėje ir baseine.

Taip pat bendradarbiaujame su Pakruojo rajono visuomenės sveikatos biuru įgyvendinant jų projektą „Sveikos gyvensenos skatinimas Pakruojo rajone, Nr. 08.4.2-ESFA-R-630-61-0003“ ir jau trečius metus aktyviai organizuojame jiems mankštas baseine.

Bendradarbiaujame ir su Šiaulių neįgaliųjų sporto klubu „Šiaulietis“, vykdant jų projektą: „Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje“.

Džiaugiamės aktyviu Jūsų dalyvavimu veiklose, apsilankymais baseine ir dalinamės džiugiomis akimirkomis iš užsiėmimų.