Baseino darbo laikas vasaros metu

Nuo 2022 m. birželio 1 d. iki liepos 22 d. (imtinai) baseinas dirbs vasaros laiku.

Pirmadienis 14.00-21.00
Antradienis 8.00-21.00
Trečiadienis 8.00-21.00
Ketvirtadienis  8.00-21.00
Penktadienis 8.00-21.00
Šeštadienis 10.00-21.00
Sekmadienis 10.00-21.00


Nuo 2022 m. liepos 23 d. iki 2022 m. rugpjūčio 31 d. baseinas nedirbs.

Baigėsi tris mėnesius trukęs intensyvus senjorų sveikatinimo projektas „Aktyvus senjoras“. Projekte dalyvavo 90 Radviliškio miesto ir rajono senjorų, nuo 60 iki 85 metų. Projekto dalyviams iš viso buvo suorganizuotos 72 skirtingos treniruotės sporto salėje ir baseine.

Atsižvelgiant į vyraujančias problemas, tokias kaip prasta senjorų sveikata, skurdas, didelė socialinė atskirtis bei maža sveikatinimosi ir aktyvių fizinių veiklų pasiūla matėme didžiulį poreikį organizuoti šį projektą ir formuoti vyresnio amžiaus žmonių sveikos gyvensenos įgūdžius. Daugybė mokslinių tyrimų įrodo, jog tinkamai pasirinktas fizinis aktyvumas yra vienas iš geriausių būdų išsaugoti sveikatą, ilgaamžiškumą, sveikatingumą. Ypatingai svarbu yra ir reguliari fizinė veikla, todėl vykdant šį projektą senjorai buvo suskirstyti mažesnėmis grupelėmis ir turėjo galimybę lankyti užsiėmimus mėnesį laiko ir sveikatintis plaukimo baseine du kartus per savaitę.

Norint pasiekti kuo geresnių rezultatų mankštos vandenyje buvo kombinuojamos su įvairiais pratimais sausumoje. Pratimai vandenyje puikiai stiprina raumenis, treniruoja kūną, gerina medžiagų apykaitą, kraujotaką bei bendrą savijautą ir yra daugelio ligų gydymo ir profilaktikos priemonė, na o užsiėmimų vykstančių sporto salėje metu buvo vedamos funkcinės treniruotės, taikomi Pilates metodai, tempimo pratimų kompleksai, dėmesys buvo skirtas pusiausvyros, judesių koordinacijos, raumenų jėgos ir ištvermės lavinimui. Taip pat vykdant projektą ir bendradarbiaujant su Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuru kiekvienam dalyviui atlikta išsami kūno analizė, naudojant kūno analizatorių „Tanita“.

Sudalyvavę trenerės A. Balčiūnaitės motyvacinėje-informacinėje paskaitoje ir mankštose visi dalyviai įgijo žinių apie fizinį aktyvumą, pratimų atlikimą, mankštą ir jos naudą todėl tikimės, kad ir pasibaigus projektui senjorai nepraras motyvacijos ir toliau kasdien mankštinsis. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šio gražaus ir prasmingo projekto įgyvendinimo ir džiaugiamės aktyviais mūsų miesto ir rajono senjorais, kurie noriai lankė mankštas ir dalyvavo šioje programoje.

Projektas finansuojamas: Radviliškio plaukimo baseino ir Radviliškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, projekto partneris: Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuras.