Baseino darbo laikas

Pirmadienis 14.00-22.00
Antradienis 8.00-22.00
Trečiadienis 8.00-22.00
Ketvirtadienis 8.00-22.00
Penktadienis 8.00-22.00
Šeštadienis 10.00-22.00
Sekmadienis 10.00-22.00

Užsakyk internetu ir dovanok!

Užsakyk internetu ir dovanok!

Liepos 25-30 dienomis Radviliškio plaukimo baseinas organizavo išskirtinę treniruočių ir sveikatingumo stovyklą „Mokausi, tobulėju, susipažįstu“. Vasaros metu užsidarius baseinui siekiame sudaryti sąlygas vaikams net ir atostogų metu tobulinti plaukimo įgūdžius, kuo daugiau judėti ir stiprinti sveikatą todėl stovyklauti pasirinkome gamtoje, šalia miško ir ežero įkurtoje puikioje poilsio bazėje Ignalinos rajone, Krivasalyje. Ši stovykla išties išskirtinė ir įsimintina savo veiklomis ir įdomiais užsiėmimais. Joje vaikai kasdien turėjo skirtingas pramogas, daug nelengvų išbandymų, plaukimo treniruotes esant bet kokiam orui atviruose vandens telkiniuose. Stovyklos metu mokinai mokėsi plaukioti irklentėmis ir baidarėmis, taip pat dalyvavo įvairiose varžybose, o lankinio ir dažasvydžio žaidimų metu lavino taiklumą, vikrumą bei greitumą. Grupinės užduotys su balionais, viktorina, orientacinis žaidimas ir muzikiniai vakarai skatino dalyvių kūrybiškumą, ugdė bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Didžiausiu iššūkiu stovykloje buvo plaukimas per visą ežerą į kitą krantą, pirmyn ir atgal tačiau visi stovyklautojai jį įveikė sėkmingai. Laisvu metu vyko futbolo, tinklinio ir krepšinio žaidimai, o po aktyvių veiklų atgauti jėgas ir pailsėti padėjo gerai įšildyta pirtelė ir karštas kubilas ant ežero kranto. Stovyklavimas gamtoje, bėgiojimas basomis, kasdieninės treniruotės, vakarai prie laužo mokiniams atnešė daugybę teigiamų emocijų ir išties įsimintinų akimirkų. Didelis dėmesys buvo skirtas sveikatingumui ir fiziniam aktyvumui, o kiekviena diena išmokti kažką naujo! Stovyklos apibendrinimo metu didžioji dalis mokinių teigė, kad labiausiai patiko ir įsiminė plaukiojimas irklentėmis, o ši stovykla yra pati įdomiausia! Mokytis, tobulėti, pažinti! ! !

Dėkojame Krivasalio sporto ir rekreacijos centro vadovui Mykolui Krivcovui ir šauniosioms virėjoms už puikų maitinimą visos stovyklos metu taip pat ir visų pramogų organizatoriams: lankinis – “ShadowSong“, putų šou – „Viduramžiai.lt“, irklentės – „Tikitours“ ir  visiems kitiems prisidėjusiems prie šios stovyklos organizavimo ir vykdymo, nes tik visų Jūsų dėka būrys jaunųjų plaukikų turiningai ir smagiai praleido laiką.

Stovykla finansuojama Radviliškio rajono savivaldybės vaikų socializacijos ir poilsio programų rėmimo konkurso lėšomis, Radviliškio plaukimo baseino ir mokinių tėvų.