Baseino darbo laikas vasaros sezono metu

Nuo 2024 m. birželio 1 d. iki liepos 14 d. (imtinai) baseinas dirbs vasaros laiku.

Pirmadienis 14.00-21.00
Antradienis 8.00-21.00
Trečiadienis 8.00-21.00
Ketvirtadienis  8.00-21.00
Penktadienis 8.00-21.00
Šeštadienis 10.00-21.00
Sekmadienis 10.00-21.00


Nuo 2024 m. liepos 15 d. iki rugpjūčio 31 d. baseinas nedirbs.

Nuo 2024 m. rugsėjo 1 d. baseinas dirbs įprastu laiku.

Užsakyk internetu ir dovanok!

Užsakyk internetu ir dovanok!

Plaukimas tai įgūdis, kuris gali išgelbėti gyvybę. Pagal amžiaus struktūrą – net 70 proc. paskendusiųjų yra darbingo amžiaus. Tad  mokytis plaukti būtina ne tik vaikams, bet ir suaugusiems, o turint šiuos įgūdžius galime jaustis saugiau ne vien prie ežero ar jūros, bet ir nelaimės atveju būti pasiruošę padėti kitiems.

Radviliškio plaukimo baseine lapkričio mėnesį įgyvendinta tęstinė neformaliojo suaugusiųjų švietimo mokymosi programa „Mokytis plaukti niekada nevėlu“ finansuojama Radviliškio rajono savivaldybės. Šioje programoje šešiolika Radviliškiečių mokėsi plaukti ir tobulino jau turimus plaukimo įgūdžius, įveikinėjo vandens baimes, mokėsi panerti ir įšokti į gilią vietą bei prisiminė kaip saugiai ir tinkamai elgtis vandenyje.

Anketinės apklausos metu dalyviai programą įvertino labai gerai, o dešimtbalėje sistemoje programai skirta 9.9 balo. Visi dalyviai programos metu ne tik patobulino savo plaukimo įgūdžius, bet ir padidino fizinį aktyvumą, pagerino sveikatą bei savijautą. Po programos dalyviai vieningai teigė jog jaučiasi geriau tiek fiziškai tiek psichologiškai. Kaip dižiausius programos trūkumus nurodė, kad yra per trumpas programos vykdymo laikotarpis ir nenumatytas programos tęstinumas, o didžiausi programos privalumai dalyvių nuomone:

  1. Kompetetingas ir malonus treneris;
  2. Nugalėta vandens baimė;
  3. Įgyta motyvacija bei pasitikėjimas savimi;
  4. Patobulinti plaukimo įgūdžiai;
  5. Pagerėjusi nuotaika, judesių kokybė;
  6. Gera mokymo programa.

Tai jau trečiasis suaugusiųjų mokymo plaukti projektas organizuotas Radviliškio plaukimo baseine. Matant didelį susidomėjimą bei poreikį galime teigti jog yra labai reikalinga ir naudinga organizuoti ir vykdyti panašias programas ar projektus. Dėkojame Radviliškio rajono savivaldybei už bendradarbiavimą ir programos finansavimą, visiems dalyviams, kad išdrįso ir dalyvavo plaukimo pamokose, o programoje dirbusiam plaukimo treneriui Valerijui Belovui už kantrybę ir naudingas bei įdomias pamokas susipažįstant su povandeniniu pasauliu.

Tik primename, kad mokėjimo plaukti įgūdis yra gyvybiškai svarbus visiems žmonėms, o mokytis plaukti niekada nevėlu!