Baseino darbo laikas vasaros sezono metu

Nuo 2024 m. birželio 1 d. iki liepos 14 d. (imtinai) baseinas dirbs vasaros laiku.

Pirmadienis 14.00-21.00
Antradienis 8.00-21.00
Trečiadienis 8.00-21.00
Ketvirtadienis  8.00-21.00
Penktadienis 8.00-21.00
Šeštadienis 10.00-21.00
Sekmadienis 10.00-21.00


Nuo 2024 m. liepos 15 d. iki rugpjūčio 31 d. baseinas nedirbs.

Nuo 2024 m. rugsėjo 1 d. baseinas dirbs įprastu laiku.

Užsakyk internetu ir dovanok!

Užsakyk internetu ir dovanok!

Jau septintus metus Radviliškio plaukimo baseine sėkmingai vykdoma mokymo plaukti programa „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“ finansuojama iš Radviliškio rajono savivaldybės bei asociacijos „LTU aquatics“. Ši programa džiugina ne tik mažuosius baseino lankytojus bet ir jų tėvelius, kadangi mokiniai į baseiną vežami iš viso rajono todėl kiekvienas antrokas turi galimybę kartą per savaitę apsilankyti baseine ir mokytis plaukti.

Šiais mokslo metais programą lankė 276 pradinukai, o per visus mokslo metus jiems pravestos 32 plaukimo pamokos. Pagrindinis programos tikslas – pasirūpinti vaikų saugumu vandenyje ir prie vandens. Pamokų metu antrokai padedami profesionalių trenerių mokėsi panerti ir orientuotis vandenyje, laikytis vandens paviršiuje, taisyklingai atlikti kojų judesius ir įveikti 25 m atstumą plaukiant nugara. Taip pat pamokose sužinojo, kaip elgtis netikėtai įkritus į vandenį, jiems suteikiamos ir teorinės žinios, kuo vanduo ir plaukimas naudingas sveikatai bei kokie pavojai tyko vandenyje. Baseino treneriai teigė, kad šios pamokėlės mūsų mažiesiems atneša didžiulę naudą, nes jų metu mokiniai įgyja gyvybiškai svarbius įgūdžius ir pamėgsta plaukimą.

Pabaigus programą kiekvienam mokiniui įteikti pažymėjimai, o birželio 4-5 dienomis klasės varžysis jau tradicinėmis tapusiomis šios programos 25 m plaukimo nugara varžybose. Mokiniams linkime būti saugiems pramogaujant atviruose vandens telkiniuose ir pritaikyti įgytus įgūdžius, Radviliškio rajono savivaldybei bei asociacijai „LTU aquatics“ dėkojame už skiriamą finansavimą programos įgyvendinimui, o mokykloms ir klasių auklėtojoms už bendradarbiavimą ir saugų mokinių atvykimą į kiekvieną pamokėlę.