Baseino darbo laikas vasaros sezono metu

Nuo 2026 m. gegužės 1 d. iki 2026 m. liepos 5 d. (imtinai) baseinas dirbs:

Pirmadienis 14.00-21.00
Antradienis 8.00-21.00
Trečiadienis 8.00-21.00
Ketvirtadienis  8.00-21.00
Penktadienis 8.00-21.00
Šeštadienis 10.00-21.00
Sekmadienis 10.00-21.00


Nuo 2026 m. liepos 6 d. iki rugpjūčio 31 d. baseinas nedirbs.

Nuo 2026 m. rugsėjo 1 d. baseinas dirbs įprastu laiku.

Užsakyk internetu ir dovanok!

Užsakyk internetu ir dovanok!

Penktadienį, spalio 24 d., Radviliškio plaukimo baseino komanda dalyvavo Palangos baseino organizuojamose tarptautinėse plaukimo varžybose „Gintarinis pelekas“, kuriose rungtyniavo su sportininkais iš Palangos, Šiaulių, Elektrėnų, Klaipėdos, Panevėžio, Plungės, Kėdainių ir net Talino. Džiugu, kad tarp gausybės dalyvių radviliškiečiai net penkis kartus lipo ant apdovanojimų pakylos ir pasigerino savo asmeninius rezultatus.

200 m krūtine rungtyje nugalėtoja tapo ir pirmąja vieta džiaugėsi Beatričė Krivickaitė. Vincentas Savickas toje pačioje rungtyje iškovojo trečią vietą, o Urtė Kucevičiūtė dvi trečias vietas iškovojo plaukdama 100 m ir 200 m krūtine rungtyse. Mingailė Spūdytė plaukdama 100 m krūtine laimėjo antrą vietą. Trenerė džiaugėsi gražiomis sportinėmis kovomis ir vis gerėjančiais plaukikų pasiekimais. Vaikai įgijo daug patirties, o entuziazmas ir geros emocijas juos lydėjo visų varžybų metu.

Prizininkai buvo apdovanoti rėmėjų dovanėlėmis, o skania ledų porcija mėgavosi visi, visi dalyviai. Nuoširdžiai dėkojame varžybų organizatoriams už puikias varžybas ir gerą laiką drauge.

Mokinius treniruoja plaukimo trenerė Vilma Staškuvienė.