Baseino darbo laikas

Pirmadienis 14.00-22.00
Antradienis 8.00-22.00
Trečiadienis 8.00-22.00
Ketvirtadienis 8.00-22.00
Penktadienis 8.00-22.00
Šeštadienis 10.00-22.00
Sekmadienis 10.00-22.00

Užsakyk internetu ir dovanok!

Užsakyk internetu ir dovanok!

Antrokų mokymas plaukti

Statistika nurodo, kad dažniausiai skęsta 5–14 metų vaikai. Dar teigiama, kad kasmet į mokyklas negrįžta viena klasė mokinių. Tad apie mokymo plaukti svarbą nekyla net abejonių. Jaunesnysis mokyklinis amžius – geriausias laikas išmokti plaukimo technikos pagrindų, kadangi vaikystėje susiformavę įgūdžiai išlieka visą gyvenimą.

Nuo 2018-02-01 visi Radviliškio rajono antrų klasių mokiniai lanko privalomas plaukimo pamokas. Vaikų tėvams jos nekainuoja, mokymo plaukti programa finansuojama iš valstybės biudžeto. Mokinių, besimokančių pagal pradinio ugdymo programas, mokymo plaukti proceso vykdymo rekomendacijos numato, kad per mokslo metus pradinukams vyks 32 mokymo plaukti ir saugiai elgtis vandenyje ir prie vandens užsiėmimai. Vienos pamokos trukmė – 45 minutės. Projekte dalyvaujantys antrokai, padedami profesionalių trenerių, plaukimo įgūdžius tobulins savaitinėse pamokose iki pat vasaros pradžios. Vaikai mokysis iškvėpti vandenyje, laikytis vandens paviršiuje, taisyklingai atlikti kojų judesius, plaukiant ir pavargus apsisukti ant nugaros. Taip pat pamokose sužinos, kaip elgtis netikėtai įkritus į vandenį, ką daryti, atsitikus nelaimei taip pat jiems bus suteikiama ir teorinių žinių, kuo vanduo ir plaukimas naudingas sveikatai, kokie pavojai tyko vandenyje.

Tikimės, kad šios privalomos pamokėlės mūsų mažiesiems atneš didžiulę naudą, mokiniai jų metu įgys būtinus įgūdžius ir pamėgs plaukimą.

Antrokų mokymas plaukti