Baseino darbo laikas

Pirmadienis 14.00-22.00
Antradienis 8.00-22.00
Trečiadienis 8.00-22.00
Ketvirtadienis 8.00-22.00
Penktadienis 8.00-22.00
Šeštadienis 10.00-22.00
Sekmadienis 10.00-22.00

Užsakyk internetu ir dovanok!

Užsakyk internetu ir dovanok!

Baigėsi Radviliškio plaukimo baseino stovykla „Noriu būti“!

Liepos 9-13 dienomis Radviliškio plaukimo baseine vyko intensyvi vaikų vasaros stovykla „Noriu būti“. Stovyklos metu vaikai visą dieną buvo užimti ir turėjo labai daug įdomių užsiėmimų. Kasdien po dvi valandas praleisdami baseine per 5 stovyklos dienas visi įgijo pradinius mokymo plaukti įgūdžius, išmoko kvėpavimo kontrolės vandenyje, sulaikyti kvėpavimą ir orientuotis po vandeniu (ištraukti ant dugno gulintį daiktą iš 1-2 m. gylio), plūduriuoti horizontalioje ir vertikalioje padėtyje, slinkti ant krūtinės ir nugaros, kai skirtinga rankų padėtis, keisti kūno padėtį, išlaikyti pusiausvyrą vandenyje, atlikti šuoliukus į vandenį nuo bortelio ant kojų, saugiai išlipti iš vandens. Stovyklos pabaigoje visi gebėjo nuplaukti 25 m ant nugaros be pagalbinės priemonės. Stovykloje buvo organizuojami sportiniai, meniniai, edukaciniai užsiėmimai bei dvi išvykos. Keliavome į įmonę UAB „Radviliškio vanduo“ ir Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biurą.  Kasdien piešėme naudojant skirtingas technikas ir priemones. Išbandėme piešimą ant „juodų lapų“ ir popierinių lėkštučių, piešimą pirštais – nenaudojant teptukų, piešimą su kempinėlėmis, bei ant akmenėlių su akriliniais dažais. Dalyvavome ir kūrybinėse dirbtuvėse, kurių metu iš antrinių žaliavų gaminome žaislus. Kasdien buvo vedamos ir skirtingos terapijos be to žaidėme socialinius įgūdžius lavinančius žaidimus.

Stovykloje taikant įvairius metodus mokėmės sprendimų priėmimo, kūrybiško mąstymo, kritinio mąstymo, taip pat ugdėmė įgūdį pradėti pokalbį, paprašyti pagalbos, sakyti gerus žodžius, pasakyti ką jauti, daug laiko dirbome grupelėse ir  mokėmės bendradarbiauti.

Kad įvyktų ši smagi ir intensyvi stovykla teko ir mums pasistengti, tačiau kažin ar be mūsų rėmėjų ir pagalbininkų ši stovykla išvis būtų įvykusi tad labai norime padėkoti Radviliškio miesto savivaldybei, kad rėmė šį projektą, UAB „Maistinei“ už skanų kokybišką ir visuomet laiku patiektą maistą, savanoriui Deividui Nokšui, kuris 5 dienas savanoriavo ir buvo puikus pagalbininkas, bei UAB „Radviliškio vanduo“ vyr. inžinieriui M. Gapšiui už įdomią ekskursiją ir Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro kolektyvui už smagias ir naudingas pramogas kartu.